Boğaz Ağrısına iyi Gelen Çay

Boğaz Ağrısına iyi Gelen Çay
Boğaz ağrısı için bu karışımı mutlaka deneyin

Soğuk Algınlığı hissettiğinizde Boğaz ağrısına iyi gelen çay hakkında araştırma yapmanız oldukça doğaldır. Boğaz ağrısını azaltmak için bir fincan sıcak çaydan daha iyi bir şey asla düşünülemez. Kaygan Karaağaç kökü çayı hastalıklarla veya bazı virüslerle mücadelede çok yardımcı olmaktadır.

Kaygan Karaağaç kökü çayı vücudunuz için zengin antioksidanlar sağlayarak; sıcak içimi sayesinde boğazınızı nemli tutar.

Her yaptığınız bitki çayına bir çay kaşığı bal eklemek mükemmel bir tercihtir. Oysa balın birçok tıbbi özelliği vardır; bunlardan biri boğaz ağrısını kaplayıp hafifletmeye yardımcı olmaktır. Bir fincan sıcak çayın içine eklendiğinde bal size ekstra fayda sağlamaktadır.

Peki piyasada bu kadar çok çeşit varken Boğaz Ağrısına iyi Gelen Çay hangisi ?

Süt Arttırıcı Besinler Nelerdir?

Boğaz Ağrısına iyi Gelen Çay – Kaygan Karaağaç Kökü Çayı

Boğaz Ağrısına iyi Gelen Çay - Kaygan Karaağaç Kökü Çayı
Boğaz ağrısı ve iltihabı için çay

Kaygan karaağaç kökü çayı; Amerikan yerlilerinin şifalı bitkilerle uyguladıkları tedaviler için yüzlerce yıl önemli bir rol oynamıştır. Aslında bu çay çok bilinmez. Geleneksel kullanımından esinlenerek üretilen kaygan karaağaç kökünü her yerde bulmak mümkündür.

Geleneksel şifacılar boğaz ve soğuk algınlığı için kaygan karaağaç, meyan kökü veya hatmi kökü karışımını şiddetle tavsiye etmektedirler.

Kaygan Kara Ağaç Kökü Faydaları Nelerdir?

– Mide Ekşimesi ve Yanmasına iyi gelir.
– Öksürük ve Balgamı Önler.
– Boğazda Oluşan İltihabı Önler.
– Deride oluşan iltihabı ve kaşıntıyı yok eder.
– İshale iyi gelir.

Boğaz Ağrısını Azaltmak için Kullanılan – Kaygan Karaağaç Kökü Çayı ve Bu Karışım Neden Bu Kadar Çabuk Etki Ediyor ?

Oysa bu çay harmanının bu kadar iyi çalışmasının nedeni, karıştırmak için kullanılan bitkilerin özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Kaygan karaağaç, boğazınızı kaplayabilen veya boğaz ağrısının rahatsız edici kaşınmasından gerekli rahatlamayı sağlayan bir jele dönüşür. Meyan kökü çayı boğazınız kuruduğunda gargara yapmak için kullanılmaktadır. Hatmi kökü, hava koşullarında boğazınızda veya ağzınızda sık görülen tahriş ve şişliği gidermeye yardımcı olan unsurlara da sahiptir.

Hepsini Tek bir Bardakta birleştirip Rahatlamanın Keyfini Çıkarın..

Elma Sirkesinin Faydaları ve Zararları Nelerdir?

error: Content is protected !!