Feragatname

Feragatname Metinler, grafikler, resimler, bilgiler ve bildirimler de dahil olmak üzere iyi anne ‘de (“Web Sitesi”) yayınlanan tüm içerikler, iyi niyetle korunur ve güncellenir.

Web sitesi, herhangi bir sağlık / uygunluk / tıbbi tavsiye sunacak niteliklere sahip profesyonel bir hizmet olarak değerlendirilmemelidir. 

Bu Web Sitesinde yayınlanan bu tür tüm bilgiler ve ilgili içerik yalnızca genel rehberlik içindir. Bu tür bilgilere dayanarak hareket etmemeli ve hareket etmekten kaçınmamalısınız.  Kaynaklarınızdan herhangi birini finansal veya başka bir şekilde riske atmadan önce, kendi özel koşullarınıza göre uygun profesyonel tavsiye almanızı öneririz.

KURGUSAL BEYAN

Web Sitesi (kurgusal veya başka türlü) herhangi bir içeriğin eksiksizliği veya doğruluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz ve buradaki hiçbir şey geçerlilik, doğruluk ile ilgili bir yönlendirme, onay, öneri, doğrulama, garanti veya garanti olarak değerlendirilmez.

Web sitesinde sağlanan herhangi bir bilgi, görüş, yanıt, tavsiye, tahmin, tavsiye ve / veya diğer hizmetlerin kullanılabilirliği, eksiksizliği, güvenliği, yasallığı, kalitesi veya uygulanabilirliği.

Ayrıca, Web Sitemiz aracılığıyla herhangi bir banner ve / veya diğer reklam araçlarıyla bağlantılı herhangi bir üçüncü taraf web sitesi (ler) tarafından sunulan herhangi bir bilginin. Doğruluğu veya güvenilirliği için herhangi bir garanti, onay, garanti veya herhangi bir sorumluluk üstlenmez. 

İÇERİK GÜVENİ

Web Sitesinin kullanılması, (veya kullanılamaması) veya Web Sitesinde sağlanan herhangi bir içerik ve bilgiye güvenilmesi sonucunda. Ortaya çıkan herhangi bir kayıp veya hasar için hiçbir koşulda size karşı herhangi bir sorumluluğumuz olmayacaktır.  Web Sitesini kullanımınız ve buradaki herhangi bir içeriğe güvenmeniz tamamen ve tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. 

error: Content is protected !!