Hakkımızda

Hakkımızda ; Merhaba , Ben Berna Ertürk Polat Bu Bloğa oğlum Toprak 8 aylıkken başladım. Yeni bir anne olarak başımdan geçen deneyimleri araştırdığım bilgileri paylaşmak ve kendimi daha da geliştirebilmek adına kısacası iyi anne olabilmek için günlük çalıştığım işimin dışında burada olacağım.

iyianne.com hamilelik ve ebeveynlik için gerçekçi ve dostane bir yaklaşım sunan modern kaynaklardan ve kendi yaşadığım tecrübelerden bana ve sizlere katkısı olması adına oluşturulmuştur.

Bu blog yolculuğunda bir yerlerde, birçoğunuzun benim gibi olduğunu düşünüyorum , (asla tek olduğunuzu düşünmeyin!) , Hayallerinizdeki iyi anne olmak için umarım size yardımcı olabilirim.

Hakkımızda Berna Ertürk Polat
Hakkımızda Berna Ertürk Polat iyianne.com

“Anneler ve kadınlar olarak birbirimizi desteklemek çok önemli. Birinin kişisel olarak neler yaşadığını asla bilemezsiniz. Desteğimiz zorlu süreçlerden geçen yeni anne için bir dünya farklılığı anlamına gelebilir. Birlikte tüm anneler için birlik olup bildiklerimizi paylaşabiliriz.

Çocuklarımızla kaliteli zaman geçirmeliyiz. Onları nazik, güçlü ve kendine güvenen küçük insanlar yapmalıyız ,İnandığınız değerleri onlara aşılamak için kullanın.

iletişim kurmak için aşağıdaki formu kullanabilir yada info@iyianne.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla ,

Berna Ertürk Polat

    error: Content is protected !!